4 Mart 2015 Çarşamba

Mor Baykuş

Nerden başlasam, nasıl başlasam...O kadar uzun zaman oldu ki yine...Ama bir yerden başlamalıyım...
Kızımın okula, daha doğrusu derslere adaptasyonu uzun sürdü.Hala da verilen ödevleri yetiştirememe gibi bir durumu var.Bu da benim düzenimi alt üst etti.Verilen aralar mecburi oldu yanii..Üzgünüm..İnsan biaz da bir şeye ara verince soğukluk mu giriyor ne? Yazmayı  unutmuşum resmen..Ne yazsam, yazmasam mı, sadece resim mi koysam diye düşünmedim değil...Ancak yazdıkça açılıyorum.Özlemişim bloğumu.Bundan sonra bu kadar ara vermeyi düşünmüyorum.
Diktiğim, ördüğüm şeyler birikti.Önce şu kışlık olanları çıkarayım aradan da yaz gelmeden...Önceliği,canımın içi, gözümün nur, inci tanem kızıma vermek istiyorum.

Beni instagram hesabımdan takip edenler bu kazağı bilirler.

 Eteği de ben diktim.Mor hırkasından az bir kumaş kalmıştı.Ne zamandır bekliyordu etek olmak için...Basit tarafından bir etek oldu kendileri...Eteğin kalıbı eski bir Burda Dergi'sinden ...Kumaş anca bu modele yetti ama sanırım fena olmadı.İş görür en azından.
Sevgiler...

13 yorum:

 1. Ah canım Özgü cüm. Biz bu blogları kendimize ufak bir terapi olsun diye açtık ama malesef bu yıl herkese nazar değdi. Geçen yıl başlayan ve bol paylaşımlar yapan blogçulardan kimse kalmadı neredeyse. Bende yakında sizden ve blogumdan uzak kalacağım bir döneme gireceğim diye elimden geldiğince buralarda olmaya çalışıyorum. Seni çok iyi anlıyorum. SEVGİLER...

  YanıtlaSil
 2. Çok tatlı olmuş. Sarı ile morun beraberliği zaten çok güzel. Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 3. Çok şeker olmuş, ne güzel koymuşun baykuş örneğinini ellerine sağlık canım...Nehirciğede çok yakışmış güle güle giysin...

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, sizi yeni keşfettim, takipteyim, bana da beklerim,
  http://meleginhediyeleri.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 5. Baykuş desenlerini çok seviyorum.Hatta Pinterest'te ''Owls'' başlıklı bir panom var. Örgüde de çok hoş olmuş.Küçük kız güle güle giysin.

  Sorunuzu burada yanıtlayayım; biz Antalya 100. Yıl Bulvarı'ndaydık ama kent yaşamından sıkılıp Manavgat'ın bir köyüne yerleştik ama şehirdeki evimiz duruyor.Peki siz hiç Teoman Paşa Caddesi'nde oturdunuz mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet orda doğup büyüdüm ben. Annemler hala orda oturuyorlar..Tanıdık mıyız yoksa?...;)))

   Sil
  2. Onurrrrrr!!! Sen misin yoksa...:)))))

   Sil
  3. Hayır,Hayır bildim...İsmet Teyzeeeeee....:)))) Yaaaaa!!! Çok mutlu oldummmmm....:))))))

   Sil
  4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  5. :)) Merhaba Özgü..Demek büyüdün de anne oldun. Hem de marifetli bir anne.Sevgiler, selamlar..Annene de selamlar.

   Sil
  6. İletirim tabii...Çok sevindim.Demek uzaktan beğenerek izlediğim Begonvilli Ev, meğerse İsmet Teyze'min eviymiş...Çok mutlu oldum.Sevgiler...

   Sil
  7. Manavgat çok uzak sayılmaz. Bir gün beklerim. Zehra'yı da getir ama. Görüşmek üzere..Dur senin bloğunu ilk sayfama alayım da izlemem kolay olsun:))

   Sil
 6. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil